Вступникам

Із правилами вступу ви можете ознайомитись ТУТ

Інформаційний пакет
Буклет
Кафедра „Методи та прилади контролю якості і сертифікації продукції” (МПКЯ і СП) Івано-Франківського національного техні-чного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) здійснює підготовку фахівців за напрямом „Приладобудування” і спеціалістів та магістрів за спеціальністю „Прилади і системи неруйнівного контролю” і спеціалізацією „Методи та прилади контролю якості і сертифікації продукції” з метою забезпечення такими фахівцями в першу чергу нафтогазової галузі, а також всіх інших галузей народного господарства, на виробничих підприємствах яких є потреба у проведенні вимірювань різних технологічних параметрів (тиску, температури, витрати газу і нафтопродуктів, рівня, концентрацій тощо), у неруйнівному контролі технічного стану (наявності дефектів, фізико-механічних характеристик тощо) нафтогазопромислового і машино-будівного обладнання, а також у проведенні контролю якості і сертифікації продукці.

konstryjyvanja vyzliv

Лекційне заняття з дисципліни „Конструювання вимірювальних приладів”

Після закінчення 4-х річного навчання за освітньо-кваліфікаційною програмою бакалавра напряму „Приладобудування” студенти можуть продовжити навчання протягом одного року в ІФНТУНГ за вибором і з урахуванням результатів їх навчання або за освітньо-кваліфікаційною програмою спеціаліста, або магістра за спеціальністю „Прилади і системи неруйнівного контролю” чи спеціалізацією „Методи та прилади контролю якості і сертифікації продукції”.

Akystu4nuj kontrol

Під час лабораторних занять з дисципліни „Акустичний контроль”

В процесі навчання як бакалаврів, так і спеціалістів та магістрів викладачами кафедри МПКЯ і СП факультету електрифікації та інформаційно-вимірювальних технологій ІФНТУНГ значна увага приділяється вивченню і конструюванню вимірювальної техніки, фізичних основ неруйнівного контролю різними методами, використанню обчислювальної техніки і програмуванню в процесі розроблення засобів вимірювання і неруйнівного контролю, навчанню і виконанню студентами науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. Студенти разом із викладачами мають можливість публікувати статті в науково-технічному журналі „Методи та прилади контролю якості”, який є всеукраїнським фаховим ви-данням (на даний час вже видано більше 20 номерів цього журналу), можуть приймати участь у виконанні різних наукових і проектних робіт, пов'язаних із вимірюваннями і неруйнівним контролем різних технологічних процесів і обладнання.

Optu4nuj kontrol

Лабораторне заняття з дисципліни „Оптичний контроль”

Після закінчення повного курсу навчання в ІФНТУНГ спеціалісти і магістри вказаної спеціальності і спеціалізації отримують направлення на роботу на різні виробничі підприємства і в науково-дослідні і проектні організації нафтогазової промисловості, на різні промислові підприємства Івано-Франківської та інших областей України, де займаються проблемами оцінки залишкового ресурсу промислового обладнання, розробкою сучасних засобів вимірювання і неруйнівного контролю, розробкою спеціальних програмних продуктів, а також можуть продовжити навчання в аспірантурі при кафедрі МПКЯ і СП в ІФНТУНГ.
Після успішного закінчення аспірантури її випускники мають можливість захистити кандидатські, а в подальшому і докторські дисертації на вченій спеціалізованій раді Д 20. 052. 03 в ІФНТУНГ. За останні 10 років на вказаній раді було захищено 43 кандидатські і 2 докторські дисертації.

Поділись :
 • Blogosvit
 • del.icio.us
 • Надішли другу посилання на статтю електронною поштою!
 • Facebook
 • Google
 • LinkedIn
 • MyNews
 • Роздрукуй на пам’ять!
 • Technorati
 • TwitThis
 • BobrDobr
 • Digg
 • Furl
 • YahooMyWeb
blog comments powered by Disqus