МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Н А К А З

14 квітня 2011 р. м. Івано-Франківськ № 30

Про зміни до «Положення
про систему поточного і підсумкового контролю,
оцінювання знань та визначення рейтингу студентів»

На основі ухвали Вченої ради університету від 02.02.2011 р
(протокол №01/497),

Н А К А З У Ю

1. Провести у весняному семестрі 2010/2011 н.р. експеримент з оцінювання на «відмінно» знань студентів І — ІV курсів денної форми навчання на основі семестрових балів при умові участі їх в екзаменаційній сесії і одержанні на екзамені оцінки рівної 82 бали і більше за 100 бальною шкалою.

2. Внести тимчасові зміни до п. 2.Б «Семестровий контроль», 5 (п'ятий ) абзац (відносно допуску студента до семестрового контролю) «Положення ...» і викласти його в такій редакції:
Студент, допущений до семестрового контролю і який успішно навчався (ПСО > 90 балів), здає екзамен або диференційований залік і йому виставляється оцінка «відмінно» за умови одержання на екзамені оцінки рівної або більше 82 бали (ПСО > 82) за 100 бальною шкалою.
Викладач виставляє рейтингову оцінку (Род) з навчальної дисципліни згідно формули (2) діючого «Положення про систему поточного і підсумкового контролю, оцінювання знань та визначення рейтингу студентів».

3. Деканам факультетів ознайомити студентів і викладачів із внесеними тимчасовими змінами в діюче «Положення про систему поточного і підсумкового контролю, оцінювання знань та визначення рейтингу студентів» за місяць до початку літньої екзаменаційної сесії 2010/2011 н.р.

4. Розглянути на засіданні методради у місяці червні 2011 р. результати проведеного експерименту з оцінювання знань студентів у весняному семестрі 2010/2011 н.р. і, при необхідності, внести зміни в «Положення про систему поточного підсумкового контролю, оцінювання знань та визначення рейтингу студентів».

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Галущака М.О.

Ректор Є.І.Крижанівський

Завантажити