nung
До уваги студентів ІФНТУНГ

Сьогодні відбулася зустріч студентського активу(студентська профспілка і студентський парламент) з ректором університету Є.І. Крижанівським і деякими проректорами.

Основною темою зустрічі було рішення, про відміну рейтингової оцінки «відмінно»(«автомат»), яке було прийнято на засідані професорсько-викладацького складу, так за цим рішенням планувалося відмінити «автомат» з 01.09.2011р. Студенти виступили проти такого рішення. В ході дискусії було прийнято таке спільне рішення:
провести на літній сесії експеримент, за яким студентам, які отримають рейтингову оцінку «відмінно» поставлять, її як «автомат», але ці студенти будуть змушені піти на іспит і підтвердити її в ході тестування чи на комісії викладачів(за власним вибором), при чому, якщо 75% студентів-відмінників отримають в ході іспиту оцінку 4 або 5, також кількість студентів-відмінників, які отримали оцінку 2 (незадовільно) повинна бути меншою 5%, то «автомат» залишається і далі, в іншому випадку його з 01.09.2011р. відміняють

Також було багато зауважень від студентів, щодо якості тестів, їх наповнення і можливості апелювати. Ректор пообіцяв, що якість тестів будуть старатися підвищити, при великій кількості тестів їх база буде доступною, з заявою про апеляцію можна звертатися через студентський профком і студентський парламент.
За матеріалами: nungprofkom.at.ua