Azarov

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання українського уряду

Зокрема, Азаров зазначив, що уряд продовжує політику підвищення соціальних стандартів, а всі соціальні витрати 2011 року в повному обсязі забезпечені фінансовим ресурсом.
«Зараз відбувається підвищення стипендій учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів», — зазначив прем'єр-міністр.

За його словами, стипендії учнів професійно-технічних навчальних закладів будуть підвищені до 280 грн на місяць.

"Загалом за рік добавка до стипендії учням складе 300 грн – тобто, виходить така собі «тринадцята стипендія» за аналогією з «тринадцятою зарплатою», — зазначив Азаров.

Прем'єр також повідомив, що збільшення буде стосуватися всіх студентів.

Зокрема, для студентів вищих навчальних закладів І і ІІ рівня акредитації стипендія збільшиться до 560 грн, це означатиме, що за рік додаткова сума складе близько 600 грн.

Студенти вузів ІІІ і ІV рівня акредитації відчують збільшення розміру стипендії до 742 грн, а сумарне річне збільшення складе — 800 грн.

Прем'єр-міністр також зазначив про зростання стипендій для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.
За матеріалами:osvita.ua