гроші
Уряд не планує підвищувати стипендії для студентів. Це випливає з проекту бюджету на 2011 рік, який передали на розгляд Верховній Раді.

Без підвищення залишаться як прості студенти, так і сироти, і учні профтехучилищ. Для них розмір стипендії на весь наступний рік планується встановити на рівні грудня цього року. Студенти профтехучилищ зараз отримують 400 гривень, студенти університетів – 530 гривень.

Це на 360 гривень менше за запропонований прожитковий мінімум, який планують підняти. З 1 січня – це 894 гривні, з 1 квітня – 911 гривень, з 1 жовтня — 934 гривні, а з 1 грудня — 953 гривні. Хочуть підняти і мінімальну зарплатню.

З січня мінімалка зросте на 19 гривень — до 941 гривні. З 1 квітня це вже буде 960 гривень, з 1 жовтня — 985 гривень, з 1 грудня — 1004 гривні. Загалом зарплатня має зрости на 4% в порівнянні з 2010 роком, економіка – на 4,5%.
За матеріалами:osvita.org.ua