Ось можливий графік відпрацювань карантину.Інформація попередня,а тому все ще може десять раз помінятись :-)

Ось сам сабж:

— навчальний процес поновлюється з понеділка 23 листопада за розкладом непарного тижня (знаменник);
— перший тиждень карантину відпрацьовуємо по суботах: 28.11, 05.12, 12.12, 19.12, 26.12;
— з 01.01.2010 по 10.01.2010 – канікули;
— з 11 по 16 січня 2010 року – відпрацьовуємо другий тиждень карантину;
— третій тиждень карантину відпрацьовуємо шляхом інтенсифікації навчального процесу;
— з 17 січня – екзаменаційна сесія;
— з 4 лютого – початок другого семестр.

— з 01.01.2010 по 10.01.2010 – канікули;

— з 11 по 16 січня 2010 року – відпрацьовуємо другий тиждень карантину;

— з 17 січня – екзаменаційна сесія;

— з 4 лютого – початок другого семестр.

Зразу хочу навести ,ще декілка цікавих новин:

Як повідомляє news.if.ua, головний державний санітарний лікар міста Микола Недоступ вважає, що з 23 листопада школярі та студенти можуть іти на навчання. За останній тиждень відмічено суттєвий спад захворюваності, кількість звернень до міських лікарень протягом тижня зменшилась утричі. Аналіз епідситуації говорить про покращення показників. Тому карантинно-обмежувальні заходи триватимуть до 22 листопада, а 23 листопада — час приступати до навчання, вважає Микола Недоступ. На державному ж рівні рішення про продовження чи припинення карантину прийматиметься у четвер, 19 листопада. Про це повідомляє перший заступник міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець. За його словами, рішення прийматиметься, виходячи з загальної ситуації з епідемією в Україні. Крім того, відновлення навчання може викликати новий спалах захворюваності.

Тобто ,є нарешті всі шанси ,накінець розпочати навчання із 23 листопада. Чекаєм завтрашнього дня, і тоді нарешті все знатимемо.

Джерело: тут

Далі, всі дружно дякуєм передвиборчому часу, завдяки ньому  по суботам можем і не відпрауьовувати:

Студенти не будуть відпрацьовувати по суботах дні, пропущені в період карантину. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила в ефірі 11 каналу (Дніпропетровськ).  Юлія Тимошенко також привітала студентів з їх святом.

Джерело : тут