Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам вищих навчальних закладів створювати структурні підрозділи для працевлаштування студенті

Про це стало відомо із листа  Міністерства освіти і науки, який адресований керівникам державних вузів.

У листі ідеться про те, що до міністерства надходять численні звернення від випускників ВНЗ, органів студентського самоврядування та батьків випускників,щодо того, що випускників що навчаються на державних місцях  зобов'язують  надавати до вузів довідки про працевлаштування. Тиск ВНЗ  на випускників є затримка їм видачі дипломів.

В результати цього, випускники надають недостовірні дані про працевлаштування, а ВНЗ у свою чергу подають їх  міністерствам і експертним комісіям Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки (ДАК) під час ліцензування та акредитації освітньої діяльності.

Для вирішення цієї проблеми, МОН пропонує вузам створити відповідні структурні підрозділи з питань працевлаштування студентів.

«Для поліпшення роботи з працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та з огляду на існуючу практику ефективної роботи багатьох вищих навчальних закладів України, Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам вищих навчальних закладів створити відповідні структурні підрозділи: відділи з працевлаштування, відділи та центри кар'єрного зростання, центри моніторингу працевлаштування тощо», — йдеться в листі.
Оригінал статті