Найближчим часом в Україні може бути об'єднано близько 50 університетів
Про це заявив журналістам під час прес-конференції міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

«Я думаю, що до кінця цього навчального року ми в Україні добровільно об'єднаємо близько 50 вищих навчальних закладів університетського рівня», — зазначив Д. Табачник.

За словами міністра, вже проведено процес об'єднання деяких навчальних закладів у Львові.

«Об'єдналися один з найбільших університетів Львівська Політехніка та Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій ім. В. Чорновола. Він увійшов до складу Львівської політехніки», — пояснив Д. Табачник.

Міністр запевнив, що подібні проекти найближчим часом будуть реалізовані в інших містах України.

«Я думаю, що тенденцію створення маленьких неякісних вищих навчальних закладів за державні кошти ми обов'язково подолаємо», — підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, в України буде збільшено державне замовлення на підготовку дефіцитних кадрів, зокрема, спеціалістів комп'ютерних технологій.
За матеріалами : osvita.ua