Міністр освіти і науки Дмитро Табачник висловив сумніви в швидкому введенні електронного студентського квитка

Табачник зазначив, що проект перебуває лише на стадії узгодження між Міносвіти та Міністерством транспорту і зв'язку.

«Ми узгоджуємо проект з Міністерством транспорту, і це ще велика-велика робота», — сказав він.

Він зазначив, що Міносвіти також підбило підсумки експерименту з розробки електронних документів в освіті.

«Поки що ми підвели підсумки лише експерименту, який був пов'язаний з розробкою електронних документів в освіті, а до студентського квитка ще звідси, як до Конотопа пішки», — сказав він.

Міністр не зміг спрогнозувати, коли електронний студентський квиток буде введений в дію.

Як повідомлялося, Міносвіти планувало розпочати введення електронного студентського квитка з вересня як елемента інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг студентам та учням при продажі їм проїзних квитків.

Українська Гельсінська спілка з прав людини висловлювала стурбованість щодо впровадження такого студентського квитка з вересня у зв'язку з загрозою, на думку правозахисників, свободі проведення мирних зборів.
За матеріалами: Корреспондент