Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації наукових статей та практичних оглядів у науково-технічному журналі «Методи та прилади контролю якості» видавництва Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу усіх, чиї наукові інтереси відповідають профілю журналу (науковців та інженерно-технічних працівників, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів, студентів).

Зазначимо, що даний журнал входить до переліку наукових фахових видань України. Періодичність виходу журналу – 2 рази на рік: у червні та грудні.

Журнал «Методи та прилади контролю якості» висвітлює основні проблеми та сучасний стан методів технічної діагностики та неруйнівного контролю, приладів та установок для здійснення контролю, відображає наукові та практичні досягнення діяльності вчених вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, виробничих підприємств, потенційних претендентів на вчені ступені і звання в області метрології та інформаційно-вимірювальних технологій, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій та інших споріднених спеціальностей.

Тематика журналу „Методи та прилади контролю якості” охоплює такі розділи:

1. Методи і засоби неруйнівного контролю
  2. Вимірювання фізико-хімічних параметрів речовин
  3. Методи і прилади вимірювання витрати рідкої і газоподібної фаз
  4. Методи та прилади контролю технологічних параметрів
  5. Математичне моделювання в задачах неруйнівного контролю

Вартість публікації статті в журналі становить 144 грн.

Мова видання: українська, англійська та російська.

Адреса редакції: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, 76019

Тел.: +380 (3422) 72-71-68, тел./факс: +380 (3422) 4-21-39

E-mail: zarichna@nung.edu.ua, andrij-olijnyk@rambler.ru

Пропонуємо ознайомитись із останнім випуском журналу:

Останній термін подачі статті у редакцію журналу – 20 травня 2016 р.

Шаблон статті можна завантажити за посиланням.