В рамках проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація» проводилась зйомка мотиваційного відеоролику, метою якого є поширення моральності, чесності, відповідальності, здорового способу життя та свідомого підходу до навчання серед студентської молоді.

Конкурсною комісією ролик було відібрано до участі у Відкритому всеукраїнському студентському конкурсі проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з Тебе», який проводиться  Американськими Радами з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні(SAIUP) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, Компанією Майкрософт Україна, Компанією Антиплагіат та Могилянською школою журналістики.

Творча команда ІФНТУНГ (енергетичний та інженерно-екологічний  інститути) беруть участь у даному конкурсі. В рамках конкурсу передбачена номінація «приз глядацьких симпатій».

!!! Підтримайте команду ІФНТУНГ – ставте Like за посиланням

Офіційний початок інтернет-голосування за відео-ролик переможець глядацьких симпатій – 10:00 за київським часом 5 грудня 2016 року. Завершення інтернет-голосування – 10:00 за київським часом 18 грудня 2016 року.

Ім’я переможця глядацьких симпатій у конкурсі «Чесність починається з Тебе» буде оголошено 19 грудня 2016 року на сайті Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP www.saiup.org.ua , а також на сторінках SAIUP у соціальних мережах Facebook та vkontakte.