В Івано‒Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 25 по 28 листопада 2014р. відбудеться 7‒ма Міжнародна науково-технічна конференція і виставка „Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання”.

Організатори конференції:

Міністерство освіти і науки України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, НАК „Нафтогаз України”, ПАТ „Укрнафта”, ПАТ „Укртранснафта”, ПАТ „Укртрансгаз”, Українська нафтогазова академія, Українське товариство НК і ТД, НВФ „Ультракон” (Україна), НВФ „Діагностичні прилади” (Україна), НВФ „Зонд” (Україна).

Основні напрямки роботи конференції:

· Фізичні основи неруйнівного контролю (НК) і технічної діагностики (ТД).

• · Сучасна апаратура для проведення НК і ТД.
  • · Технологія проведення НК і ТД машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання.
  • · Підготовка спеціалістів спец. „Прилади і системи неруйнівного контролю”, „Технічна діагностика і моніторинг”.
  • · Стандартизація, сертифікація і метрологічне забезпечення НК і ТД.

До участі в Мн/т конференції запрошуються вчені та спеціалісти академічних, науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, машинобудівних підприємств, підприємств паливно-енергетичного комплексу, зокрема нафтогазовидобувної, нафтопереробної галузей, підприємств трубопровідного транспорту, зберігання нафти, газу і нафтопродуктів.

Контрольні дати:

Подання заявки на участь – до 28.10.2014 р.

Представлення тез доповідей – до 03.11.2014 р.

Файли для завантаження: запрошення, інформація, заявка.

Адреса і

телефони оргкомітету конференції:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, вул. Карпатська, 15, 76019.

Тел.: (0342), 72-71-52, 72-71-68

Факс: (03422) 400-89, 421-39