Навчальна база каф МПКЯіСП в ЗАТ НТЦ «Промтехдіагностика»

На підприємстві функціонує філія кафедри, де проводяться практичні заняття з студентами спец. ПСНК, які проходять там виробничі практики, поглиблюючи свої знання і вміння з використання засобів вимірювання, контролю та випробувальної техніки.
Предметом діяльності ЗАТ НТЦ «Промтехдіагностика» є:
технічний нагляд за якістю будівництва і капітальним ремонтом магістральних та промислових трубопроводів та наземних споруд;
контроль якості зварювання та виробів промислового призначення неруйнівними та руйнівними методами;
проектування, монтаж, наладка і контроль якості та оцінка ефективності антикорозійних систем підземних споруд, в тому числі магістральних і промислових трубопроводів, резервуарів;
розробка проектів, їх експертиза та будівництво і ремонт магістральних та промислових трубопроводів;
будівництво, прокладання, монтаж і паспортизація внутрішніх і зовнішніх мереж водо- та газопостачання;
технічне діагностування посудин і апаратів, що працюють під тиском, парових і водогрійних котлів, вантажопідіймальних кранів і споруд і механізмів, трубопроводів магістральних і промислових, трубопроводів пари і гарячої води, несучих конструкцій ЛЕП, рухомого складу залізничного транспорту та інших об'єктів підвищеної небезпеки;
експертно-технічна діагностика промислового технологічного обладнання, що відпрацювало нормативний термін експлуатації;
сертифікаційні та арбітражні випробування промислової продукції;
ремонт і виготовлення приладів для дефектоскопії;
розробка технічних умов на спорудження, реконструкцію, ремонт металевих конструкцій спеціального призначення;
монтаж і ремонт ємкісного обладнання і резервуарів;
атестація зварників;
Основними замовниками на виконання робіт і надання послуг є підприємства і організації, які розташовані на території України, а саме: ВАТ “Укрнафта”, ТОВ “Карпатнафтохім”, ЗАТ “Лукор”, ВАТ “Нафтогазбуд-Україна”, ДП “Львівнафтопродукт”, ДП “Прикарпатзахідтранс”, ЗАТ “Рівнеагроспецмонтаж”, ПП ”Рівненафта”, ДП “Прикарпаттрансгаз”.
На всі види діяльності є необхідні дозволи і ліцензії. Фірма володіє випробувальною лабораторією, яка атестована на компетентність Держспоживстандартом України. Роботи з усіх видів діяльності проводять висококваліфіковані атестовані фахівці з багаторічним досвідом роботи.
Товариство входить в структуру Центру сертифікації і контролю якості будівництва нафтогазового комплексу України.
За високий рівень науково-технічних послуг з контролю, експертизи та обстеження об’єктів підвищеної небезпеки, будівель і споруд паливно-енергетичної та хімічної галузей ЗАТ НТЦ «Промтехдіагностика» нагороджено Дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу “ВИЩА ПРОБА”.